Facebook
TECHNOLOGIA
IZOLACJA PIANKĄ POLIURETANOWĄ  Pianka poliuretanowa stosowana jest do izolacji termicznych metodą natrysku przy użyciu specjalnych urządzeń wysokociśnieniowych. W wyniku natrysku wykonanego we właściwych warunkach technologicznych, na izolowanej powierzchni powstaje jednolita, bezstykowa warstwa izolacyjna o doskonałych własnościach termo- i hy ...
TECHNOLOGIA
ZASTOSOWANIE
IZOLACJE STROPODACHÓW I PODDASZY
  •  pianka poliuretanowa doskonale sprawdza się przy adaptacjach poddaszy, daje możliwość doskonałej izolacji stropu od wewnątrz, również w trudno dostępnych miejscach.
  •  materiał Purex NG-0810 NF, Przewodność cieplna 0,039 W/mK
TERMOIZOLACJA DACHÓW
  • piankę można stosowa ...
ZASTOSOWANIE
ZALETY
ZALETY PIANKI POLIURETANOWEJ:
  • Doskonałe parametry izolacyjne - współczynnik przewodzenia ciepła:  λ= 0,022 - 0,039 W/m*K,
  • Skuteczne uszczelnienie,
  • Niższe koszty utrzymania budynku, dzięki podniesieniu sprawności energetycznej budynku,
  • Ograniczenie strat ciepła w zimie i ochrona prze nadmiernym przegrzewaniem s ...
ZALETY
RODZAJE PIANEK
RODZAJE PIANKI POLIURETANOWEJ
Systemy natryskowe pianek poliuretanowych posiadają związki chemicze, które dzieli się na dwa komponenty mianowicie: ISO - to ciemnobrązowa ciecz o słabym zapachu, POLY - to mieszanina cieczy, która zawiera polieterowe lub poliestrowe poliole, środki spieniające dodatki silikonowe oraz katalizatory. W wyniku zmieszania ISO oraz POLY ...
RODZAJE PIANEK
NASZE REALIZACJE
NASZE REALIZACJE

Ocieplenia

Ocieplanie pianką – Śląsk, Małopolska

 

Aby cieszyć się dostosowaną do własnych potrzeb temperaturą powietrza w domu, hali magazynowej, łodzi, jachcie oraz wielu innych konstrukcjach, ich właściciele decydują się na ocieplenie pianką PUR. Śląsk i Małopolska oraz Czechy są najlepszym tego przykładem, ponieważ głównie w tych regionach firma FUH PATI Grzegorz Hansel świadczy swoje usługi. Jeżeli Państwo również chcą przekonać się o korzyściach wynikających z podjęcia współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy przy tym, że usługę ocieplania piankowego przeprowadzimy wyjątkowo sprawnie i skutecznie niezależnie od tego, jaki budynek lub pojazd ma zostać nim objęty.

 

Zastosowanie ocieplania piankowego sposobem na uzyskanie odpowiedniej izolacji

 

Piana zamknięto- oraz otwartokomórkowa to materiały, które wykorzystujemy, gdy nasi klienci zlecają nam wykonanie izolacji poprzez ocieplanie pianką. Małopolska i Śląsk są regionami Polski znajdującymi się w południowej części kraju, co nie oznacza jednak, że temperatura panująca w nich zimą jest na tyle wysoka, aby ich mieszkańcy mogli cieszyć się pożądanym ciepłem. Latem z kolei bywa ona zbyt wysoka, dlatego wykonanie profesjonalnej izolacji ułatwia rozwiązanie tych dwóch problemów – szczególnie gdy zastosowane zostanie ocieplanie pianką w wykonaniu naszej firmy.

 

Izolacje fundamentów i ocieplanie pianką na terenie Śląska i Małopolski. Zapraszamy!

...