Facebook
TECHNOLOGIA
IZOLACJA PIANKĄ POLIURETANOWĄ  Pianka poliuretanowa stosowana jest do izolacji termicznych metodą natrysku przy użyciu specjalnych urządzeń wysokociśnieniowych. W wyniku natrysku wykonanego we właściwych warunkach technologicznych, na izolowanej powierzchni powstaje jednolita, bezstykowa warstwa izolacyjna o doskonałych własnościach termo- i hy ...
TECHNOLOGIA
ZASTOSOWANIE
IZOLACJE STROPODACHÓW I PODDASZY
  •  pianka poliuretanowa doskonale sprawdza się przy adaptacjach poddaszy, daje możliwość doskonałej izolacji stropu od wewnątrz, również w trudno dostępnych miejscach.
  •  materiał Purex NG-0810 NF, Przewodność cieplna 0,039 W/mK
TERMOIZOLACJA DACHÓW
  • piankę można stosowa ...
ZASTOSOWANIE
ZALETY
ZALETY PIANKI POLIURETANOWEJ:
  • Doskonałe parametry izolacyjne - współczynnik przewodzenia ciepła:  λ= 0,022 - 0,039 W/m*K,
  • Skuteczne uszczelnienie,
  • Niższe koszty utrzymania budynku, dzięki podniesieniu sprawności energetycznej budynku,
  • Ograniczenie strat ciepła w zimie i ochrona prze nadmiernym przegrzewaniem s ...
ZALETY
RODZAJE PIANEK
RODZAJE PIANKI POLIURETANOWEJ
Systemy natryskowe pianek poliuretanowych posiadają związki chemicze, które dzieli się na dwa komponenty mianowicie: ISO - to ciemnobrązowa ciecz o słabym zapachu, POLY - to mieszanina cieczy, która zawiera polieterowe lub poliestrowe poliole, środki spieniające dodatki silikonowe oraz katalizatory. W wyniku zmieszania ISO oraz POLY ...
RODZAJE PIANEK
NASZE REALIZACJE
NASZE REALIZACJE

Ocieplenia

Ocieplanie pianką – Śląsk i Małopolska

 

Aby cieszyć się dostosowaną do własnych potrzeb temperaturą powietrza w domu, hali magazynowej, łodzi, jachcie oraz wielu innych konstrukcjach, ich właściciele decydują się na ocieplenie pianką PUR. Śląsk i Małopolska oraz Czechy są najlepszym tego przykładem, ponieważ głównie w tych regionach firma FUH PATI Grzegorz Hansel świadczy swoje usługi. Jeżeli Państwo również chcą przekonać się o korzyściach wynikających z podjęcia współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy przy tym, że usługę ocieplania piankowego przeprowadzimy wyjątkowo sprawnie i skutecznie niezależnie od tego, jaki budynek lub pojazd ma zostać nim objęty.

 

Zastosowanie ocieplania piankowego sposobem na uzyskanie odpowiedniej izolacji

 

Piana zamknięto- oraz otwartokomórkowa to materiały, które wykorzystujemy, gdy nasi klienci zlecają nam wykonanie izolacji poprzez ocieplanie pianką. Małopolska i Śląsk są regionami Polski znajdującymi się w południowej części kraju, co nie oznacza jednak, że temperatura panująca w nich zimą jest na tyle wysoka, aby ich mieszkańcy mogli cieszyć się pożądanym ciepłem. Latem z kolei bywa ona zbyt wysoka, dlatego wykonanie profesjonalnej izolacji ułatwia rozwiązanie tych dwóch problemów – szczególnie gdy zastosowane zostanie ocieplanie pianką w wykonaniu naszej firmy.

 

Ocieplanie pianką – dlaczego warto się na nie zdecydować?

 

Ocieplanie pianką na terenie Małopolski i Śląska staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Ocieplanie budynku z użyciem np. wełny mineralnej wciąż jest wybierane przez wiele osób, jednak wyraźnie zauważamy, że piana PUR zyskuje na popularności. Dlaczego? Między innymi przez znacznie większe możliwości pianki poliuretanowej, które są szczególnie niezbędne w ocieplaniu trudno dostępnych miejsc. Ocieplanie natryskowe umożliwia wykonanie pracy szybko i precyzyjnie, eliminując ryzyko strat ciepła. Niewątpliwie zaletą ocieplania pianką są doskonałe parametry izolacyjne ww. materiału. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom skuteczne ocieplenie i dotarcie przy pomocy piany PUR do nawet najmniejszych zakamarków, minimalizując jednocześnie potencjalne straty ciepła. W zależności od potrzeb oferujemy wykorzystanie dwóch rodzajów pianek wykorzystywanych do izolacji natryskowej. Zarówno piana otwarto komórkowa, jak i zamknięto komórkowa są nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia. Wykonując ocieplenie z użyciem piany PUR zapewniamy precyzję i dokładność, która w przypadku pracy z tym materiałem ma niezwykle duże znaczenie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi usługami takimi jak izolacje fundamentów na Śląsku oraz do obejrzenia naszych realizacji.

 

 

Izolacje fundamentów i ocieplanie pianką na terenie Śląska i Małopolski. Zapraszamy!

...